Despre Noi | Gradinita

  • Home
  • Despre Noi | Gradinita

Despre Noi

Clubul Diandra este locul unde copiii vin cu bucurie si entuziasm, iar parintii cu incredere, aici regasindu-se sub acelasi acoperamant, clubul nostru vesel si plin de jucarii si materiale didactice, dar si un afterschool modern unde se ofera conditii deosebite pentru copiii scolari, asistenta calificata si program educativ extins.
Diandra - Gradinita si Afterschool

Activitati

Diandra - club cu activitati educative si afterschool, isi desfasoara activitatea in cele mai bune conditii pentru cei mici, conducerea si cadrele noastre de specialitate cu experienta oferind activitati de educare si supraveghere a copiilor prescolari si scolari, asigurand conditii optime pentru desfasurarea activitatii educative, care cuprinde detaliile prezentate mai jos.
Kindori
Activitati incluse in taxa
1. Limba engleza intensiv (program bilingv)
2. Activitati diverse si atractive pentru copii
3. Vizionare spectacole in incinta centrului, cu trupa profesionista de teatru
4. Asistenta medicala
5. Rechizite si materiale didactice
6. Spatii de joaca adecvate
7. Mese oferite copiilor (bucatarie proprie)
8. Micii actori (sceneta in limbra engleza)
9. Dezvoltarea limbajului
10. Matematica distractiva
11. Micul constructor
12. Stiinta - prietena mea
13. Invat sa scriu - literatura pentru copii
14. Pictura, desen, modelaj
15. Jocuri logice
16. Lecturare, memorizare
17. Jocuri in aer liber
Activitati optionale
Sustinute de profesori de specialitate (se achita separat de taxa).
1. Actorie
2. Pictura
3. Logopedie
4. Dezvoltare personala
Ce spun parintii despre noi

Testimoniale

Kindori

Esti gata sa te inscrii?

Completeaza formularul si te vom contacta imediat!